Nejdem na súťaž, porota je ovplyvnená, tá žena proti mne niečo má

Autor: Pavel Baričák | 21.2.2017 o 9:05 | (upravené 31.8.2018 o 9:27) Karma článku: 7,92 | Prečítané:  3180x

"Nejdem tam. V porote je žena, ktorá proti mne niečo má. Už teraz ma ohovára, škodí mi, nemám šancu na úspech. Bolo by to len mrhanie energiou..."

Milá duša, týmto vyhlásením dávaš silu (energiu) druhej strane. Svojim naladením uskutočňuješ zámer osoby, ktorá proti tebe niečo má. Seba ponižuješ, ju vyzdvihuješ. Moc si sa chcela ísť prezentovať na tú súťaž. Keď ju zverejnili, vyskočila si radosťou až po strop, lebo si si uvedomila, že v tomto odbore si dobrá, dokonca si zacítila veľkú šancu, že máš na to to aj vyhrať. Teda až kým si si neprečítala obsadenie poroty, kde si narazila na dračicu X. Spľasla si ako balón...

Raz som zažil niečo podobné. Jeden z porotcov brojil proti účinkujúcemu. Intrigoval, ohováral, osočoval, klamal, zhadzoval, ironizoval, zavádzal, zámerne vyzdvihoval zápory, o kladoch mlčal - robil presne to, čo robí človek, ktorého ego bolo niečim dotknuté, poranené a keďže nepozná inú cestu, bráni sa formou, ktorú si v detstve osvojil ako nástroj - útok. Nie, odpustenie, pochopenie druhého, zdravý dialóg alebo obojstranná liečivá komunikácia - toto všetko mu je neznáme a tak sedí na "nepriateľovi" a posledné, čo si praje je, aby mal úspech. Teda keby postúpil, získal priazeň, či nebodaj vyhral. Infarkt!!! A ako to vtedy dopadlo? Ten súťažiaci to vyhral. V porote boli vnímavé bytosti, ktoré ihneď prekukli prehnané konanie kolegu "uškodiť" a ustáli miesto "rytiera pravdy". Veď na to tam boli.

Pokračovanie nájdete na autorovom oficiálnom blogu

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Psychiater Hašto: Rumunské siroty sú príkladom, čo sa stane dieťaťu bez puta s matkou

Jozef Hašto vysvetľuje, ako vzniká väzba matky a dieťaťa.

Na hromadné podujatia už pustia stovky ľudí. Seniorom sa končia nákupné hodiny

Celodenný zákaz vychádzania bude platiť už len v dvoch okresoch.


Už ste čítali?