Čo robiť v prípade nevery, sebectva či iného partnerského podrazu...

Autor: Pavel Baričák | 14.9.2016 o 10:04 | (upravené 28.9.2017 o 12:02) Karma článku: 10,61 | Prečítané:  9557x

O vzťah sa treba starať, nemôžete ho nechať len tak „ako sa vyvinie“, „ja už na to dlabem“, „bude ako bude“, "na manželstve mi už nezáleží", "chcem sa rozísť"... 

Prozreteľnosť okamžite vaše želanie (keďže nie ste v myšlienkach bdelí, prípadne ste neznalí tohto mechanizmu, neuvedomujete si, že si vlastne nonstop želáme - ak myslíte negatívne, priťahujete si zlé, ak pozitívne, dobré, ak si svoje myšlienky "neuvedomujete" - váš život je "raz hore, raz dole", jeden veľký "chaos, náhoda, smola, šťastena") využije na vaše zdokonalenie a tak vám do ceste zašle karambol - milenecký vzťah, finančný či iný podvod zo strany partnera, prinajmenšom váš vzťah natoľko ochladne, že umriete žijúc vedľa seba, čo je jeden z najhorších koncov. Ľudia, celé leto riešim cez osobné konzultácie hlavne partnerské vzťahy (nevera, nekompromisný odchod zamilovaného partnera za milenkou, rozbitie rodiny, miznutie peňazí zo spoločného rozpočtu, alkoholizmus a jeho následky, prehnané sebectvo atď), tak si povedal, že zverejním aspoň mikronávod mechanizmu záchrany a opravy.

Ak už prišiel zo strany partnera nejaký podraz, pýtajte sa: 

1, Bolo to kvôli tomu, lebo mu vo vzťahu niečo chýbalo
Ak áno, musia sa opraviť obaja. Ten, čo tlačí, prestať vyvíjať tlak, prípadne začať dávať to, po čom druhý túži. Ale tak, aby až príliš nešiel veľmi proti svojmu Ja. To sme už ale pri otázke, ako sa kde kto nachádza, takže zabudnite na to, že grobián sa začne zo dňa na deň vyjadrovať malebnými slovnými spojeniami. Nevie to, necíti to, takže ak ma bude citovať, "že odmieta ísť proti sebe", má vlastne pravdu. Ste na rôznej vlnovej dĺžke, ak sa nechce meniť, treba ísť od seba.
Ten druhý, ktorý bol dohnaný k prešľapu, sa má naučiť hovoriť pravdu a úprimne vyjadrovať svoje pocity a emócie. Neustupovať a konečne hovoriť, ako si predstavuje vzťah.
Z pretlaku nedostatku lásky, pochopenia, úcty, rozprávania atď si totiž duša k sebe pritiahne záchranné koleso. Ale aj druhý extrém sa stáva - toľko som svoju ženu naponižoval, až som z nej spravil "chuderu, ktorá ma už vlastne nemá čím priťahovať a tak idem hľadať konečne skutočnú ženu" (ktorú možno opäť "zničím").

2, Bolo to kvôli partnerovej závislosti na niečom? 
Tu sa musí opraviť závislý. Zranenia z detstva nespia, ale pôsobia. Chybné programy rodokmeňa sa prenášajú na deti a tie ich neskôr riešia tým, že na začiatku robia tie isté kraviny ako ich sploditelia. Proste ego zvíťazí nad Ja a tak egeregory alkoholu, stávkovania, sexu, automatov atď majú baštu... Neprijatie sa ako ženy sa prenesie na dcéru, ktorá je chladná voči mužovi a ten sa vo vzťahu stáva "ženou"... Muž sa stane diktátorom, veď to videl v detstve u jedného z rodičov, čím si doma pestuje energetické podhubie pre svoje prežitie a cicia tak manželku (či nebodaj aj deti)... A tak ďalej.

3, Stalo sa tak... pokračovanie na Hiraxovom oficiálnom blogu

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Haščáka dobehla Gorila, šéfa Penty obvinili z korupcie

V sídle finančnej skupiny zasahovali desiatky policajtov.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Haščák sa Gorily nezbavil, dnes už to potvrdzuje aj NAKA

Bolo by skôr prekvapivé, ak by Božie mlyny nezachytili Pentu.


Už ste čítali?