Zámer pre dobro sLOVEnska

Autor: Pavel Baričák | 5.3.2016 o 15:46 | (upravené 5.3.2016 o 16:00) Karma článku: 4,96 | Prečítané:  791x

Odvolené so zámerom "ja som zmena a týmto činom nastáva pozitívna zmena aj v spoločnosti". Akonáhle zostanete doma, alebo pôjdete voliť s myšlienkou "aj tak sa nič nezmení", pridáte na misku váhy Bohyne Nemohúcnosti. 

Pred štyrmi rokmi zhorela počas volieb Krásna hôrka. Aký bol toto odkaz pre nás? - "Slováci, prídete o niečo krásne, mocné, jeden váš koreň umrie. Oheň čistí, je tu prebytok negatívnej energie, ktorý musí byť očistený. Prídete o strechu, lebo strecha je ochrana hlavy domu. Strecha musí preč, aby mala voda cestu k zmytiu nedobrého."
Dnes prišiel do Jasnej obrovský vietor, preteky boli presunuté na pondelok. Kľúč? "Slováci, dnes nie je deň na zábavu, dnes je dôležité niečo iné. Dnes spojte svoje vedomia do jedinej myšlienky pre lepšie spoločné zajtrajšky. Dnes choďte voliť a beznádej a nevieru nechajte niekde v šope a už sa k nej nikdy nevracajte. Žehná vás živel vetra, to je patrón ZMENY." 
Je piateho marca. Viete čo päťka znamená v numerológii? Okrem iného SLOBODU, VOĽNOSŤ, je to číslo VEĽKŇAZA. Trojka, marec, je sila slova, mocná energia žien. A rok? Deviatka = duchovnosť. Krajší deň sme si pre naše voľby nemohli priať...
Cítim vo vzduchu pozitívnu zmenu, cítim prvý krok k procesu oslobodenia sLOVEnska, ktoré je už roky v područí domácich mocenských finančných a európskych skupín. Cítim, že dobre bude. Nie hneď, ale bude. Zariekam.
Tieto voľby sú začiatkom celého očistného procesu. Verím, že raz do vlády vstúpia ľudia, ktorí aj s nasadením života povedia "nie, lebo toto nie je dobré pre ľudí". Raz do veľkých rozhodovacích sál vstúpia nanovovtelení rytieri a navzájom sa podržia. Budú vidieť a rozhodovať pre celok, nebude ich zväzovať ego, strach, mamona či iné podmienky či väzby. Nik si ich nekúpi, nich ich nezastraší, nik ich nezastaví pred ich zámerom dať ľuďom skutočné slobodu, hojnosť a radosť do sŕdc. Budú to čisté bytosti, ktoré nás budú inšpirovať k PRAVDE, SILE, MOHÚCNOSTI. Zariekam.
Mnohí prídu až v ďalšie volebné obdobia, ale dnes sa pre nich otvoria brány. Noví králi, nové zákony. Noví dobrí králi, nové dobré kóny. Nech pri nich stojí Prozreteľnosť. Zariekam.
A tak ak váhate, zdvihnite sa, lebo ste MOCNÍ a MOHÚCI a všetkou tou silou, s ktorou budete kráčať k urnám, zmôžete VEĽA. Vy ste ZMENA pre dobro všetkých. TY, nik iný. Tak si už konečne začnime veriť a konajme. MY pre NÁS.
Paľko von Celou dušou cítiaci obrodenie národa i sveta v jednom

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Geológ: Ochladili Zem a vyhubili ľudí. Našu planétu čaká supererupcia

Výbuch supervulkánu by bol aj dnes katastrofický, hovorí geochronológ Martin Danišík, ktorý publikoval v prestížnom vedeckom časopise.

BLOG INEKO

Máme priveľa magistrov a inžinierov, dlho študujeme a neodmeňujeme úspech

Rozdiely vo vzdelávaní medzi Slovenskom a krajinami OECD.

KOMENTÁRE

Nerobme z Kisku dobrého anjela, ide o princíp

To, čo sa urobilo v prípade prezidenta, očakávame aj pri vládnych kauzách.


Už ste čítali?