Učme sa byť tu a teraz

Autor: Pavel Baričák | 29.10.2015 o 10:04 | (upravené 23.8.2018 o 8:20) Karma článku: 11,55 | Prečítané:  4438x

Pre deti je budúcnosť nekonečne vzdialená, ich srdiečka kráľovsky bijú výhradne iba pre konkrétnu minútu. A rodičia sú schopní mať obavy, či si ich šesťročný syn nájde raz dobrú manželku.

Pozor na myšlienky, ich vedomá kontrola a postupné rozpoznávanie a rušenie tých negatívnych je síce práca na roky, ale oplatí sa. Ak bude mať matka starosť, aká bude synova manželka, postupom rokov stvorí myšlienkami také monštrum, že by sa musel stať zázrak, aby sa nezhmotnilo. Nech sa neskôr nečuduje, keď si synátor k sebe pritiahne lenivú, nešetrnú, ohováračnú alebo negatívnu ženu.
Vesmírne zákony jednoducho fungujú, rentuje sa podľa nich začať konečne žiť. Tí, ktorí dnes ovládajú túto planétu, sa boja jedinej veci: že objavíme silu myšlienok, cez ktoré môžeme nadobudnúť slobodu a neuveriteľnú moc – nad sebou, teda nad všetkým. Boja sa, že začneme byť konečne sami sebou. Preto nás neustále klamú cez médiá, sejú do nás strachy, strašia nás krízou, pretechnizovanou súčasnosťou okrádajú o skutočné bytie, ničia nás zdravotníctvom, umelou stravou, rozbíjaním rodiny atď. Je otázkou času, kedy si ľudia začnú nielen uvedomovať vplyv sily myšlienky na svoju realitu, ale ju aj plne využívať.
 

Pokračovanie nájdete na autorovom oficiálnom blogu

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Trump nikomu nechýbal, Biden je prezident

Biden nesľuboval, že Ameriku urobí znovu veľkou. Mal prosbu.


Už ste čítali?