Dobrý kráľ a toky energií (referendum 7. 2.)

Autor: Pavel Baričák | 4.2.2015 o 10:45 | Karma článku: 6,25 | Prečítané:  2455x

Dobrý kráľ disponuje sedliackym rozumom a ten by obratom ponížil hranicu akceptovania referenda aspoň na 30% účasti zúčastnených. Nielen tohto, ale aj tých predchádzajúcich i budúcich. Dobrý kráľ nehazarduje s peniazmi svojho národa, dobrý kráľ sa nevysmieva národu, dobrý kráľ sa obklopuje múdrymi radcami a následne robí múdre rozhodnutia pre dobro celku.

Pýtal som sa mnohých mojich známych, či pôjdu na blížiace sa referendum. Drvivá časť ani nevedela, o čom hovorím. A tí, čo tušili, odvetili, že hlasovať nepôjdu. Dokonca aj takí, ktorí sú rodičia malých detí. Akoby mi vraveli: "Je mi jedno, aká budúcnosť čaká moje deti". Akoby by vyslovili: "Ja riešim, čo budú mať na obed a čo im oblečiem, nemám čas sa zamýšľať nad zajtrajškom." Je to odraz Matrixu. Stávame sa plytkejšími, iba kĺžeme po povrchu. No všetko má svoj čas a v pravú chvíľu sa prihlási o vyriešenie... 

Z celého srdca si želám, aby sa všetkým ľuďom sveta (a deťom v prvom rade, lebo oni sú budúcnosťou Zeme) dostalo toho najlepšieho. Preto hlasovať pôjdem, lebo viem, ako fungujú energetické toky. Ak som o niečom presvedčený, nezostanem iba pri rozprávaní a písaní, ale celú vec ukončím hodením hlasovacieho lístka do urny. Keby som to nespravil, hovoril by som A, ale konal by som B. A moja energia by tým pádom šla práve tým, ktorí budú konať v protiklade s mojimi pocitmi.

Dajme slovo odborníkovi Emilovi Bullovi: "Homosexuáli sa delia o. i. na ego-dystónnych a ego-syntónnych jednotlivcov. Tí prví so svojou orientáciou údajne zmierení nie sú a tí druhí áno. Horšie sú na tom pravdepodobne tí prví. Trpia frustráciou z toho, že ich orientáciu by príbuzní a blízki ľudia nikdy neprijali. Ich riešenia sú väčšinou únikové. Odsťahovanie sa do veľkého mesta, zakrývanie a maskovanie vlastných prejavov a túžob, ale aj svadba a splodenie detí.

Egosyntónni homosexuáli tiež podľa môjho názoru nie sú so svojou orientáciou úplne stotožnení. Na vyrovnanie sa s ňou však používajú iné metódy. Stávajú sa bojovníkmi za práva menšín, organizujú pochody, účinkujú v reality šou atď. Väčšinovo orientovaných občanov týmto postojom skôr dráždia, ale im samým to slúži ako obrana a spôsob vyrovnania sa s odlišnosťou. Jeden môj kamarát tento postoj pomenoval vetou: Ja som teplý, kto je viac. V socializme toto heslo komunisti vymysleli pre baníkov, aby upevnili hrdosť na ich sociálny status."

Toľko slovo študovaného psychológa. Z tohto krásne vidieť, že daná problematika je na Slovensku čerstvo otvorenou ranou. Spoločnosť ľudí s homosexuálnou orientáciou neakceptuje, samotní jedinci tým pádom reagujú v extrémoch - buď agresívne a pitoreskne kričia, alebo v pretvárke vo svojich vnútrach potichu a bolestivo plačú. Mali by si uvedomiť, že práve oni sú tí odvážni, keď si pri vtelení nabalili takúto sexuálnu orientáciu do svojho životného batoha. Oni prišli rozbiť ľady, sú prví v línii a ja verím, že raz pochopia, že je čas začať žiť s pravdou v láske.

Extravagantné správanie a radikálne vyhlásenia so žiadosťou nadpriemerného akceptovania pritiahnu rovnako prudké reakcie. Urážanie sa alebo nanucovanie svojho názoru tvrdším spôsobom iným je prejav precitlivelosti a strachov v danom človeku, s vyrovnaným vnútrom má pramálo spoločného. Chce to láskavé správanie bytostí, ktorí prijmú seba, a tým pádom aj všetkých navôkol. Ak vám prekážajú inak sexuálne orientovaní ľudia, máte problém v prvom rade so sebou. Ale všetko sa usadí, verte mi, chce to roky, aby raz nastala doba, kedy nikto nebude nikoho zosmiešňovať, urážať, povyšovať sa. Veď všetci sme Boží, iba na to pri vyslovovaní rýchlych súdoch zabúdame.

Ak by sa v 50-tych rokoch nerozhodlo pár odvážnych amerických černochov dať si kávu v "bielom" podniku a ísť si tak pre istú bitku, možno by sa mnoho bielych ľudí pozeralo na svojich bratov a sestry s inou farbou kože ako na menejcenných. No svet sa stal o čosi lepším vďaka hrdinom, ktorí sa dopredu rozhodli nebrániť sa fyzickému útoku. Cvičili sa medzi sebou nezareagovať na urážanie, facky, údery, kopanie, rozhodli sa pre cestu nenásilia, teda pre cestu lásky.

Podľa vesmírnych pravidiel energetických tokov teda aj v prípade, že ak homosexuálne zmýšľajúci človek rozmýšľa podľa rovnice "mám strach priznať svoju orientáciu, dané referendum ma uráža, lebo znova otvára hnisajúcu ranu, veď dáva priestor na útoky voči mne a mne podobným, nepôjdem teda voliť a keďže sa nezúčastním, podporím percento nevoličov, referendum neprejde a týmto spôsobom podporím to svoje". Takto zmýšľajúca duša ale v konečnom dôsledku pošle energiu proti svojmu názoru, pretože Prozreteľnosť to vymyslela tak, že všetko túži byť zharmonizované. Bude teda otázkou času, kedy sa vec prihlási o riešenie aj na osobnej úrovni. U všetkých, ktorá daná téma mobilizuje hocijakú reakciu, teda ako u homosexuálov, tak aj u heterosexuálov.

Som za toto referendum vďačný, lebo otvorilo diskusiu, a každý, kto je otvorený iným názorom, sa na základe slov druhého človeka môže v danej oblasti posunúť. Problém sa vďaka tomu rieši, lebo na energetickej úrovni dostáva do vyšších, láskyplnejších vízií. Ďakujem teda všetkým, ktorí sa nad danou vecou zamýšľajú čo najviac neutrálne, s toleranciou k všetkému živému a 7. februára pôjdu prejaviť Seba pre dobro lepšieho zajtrajška.

Nech svet speje k láske, Hirax


Súvisiace články:
Sexuálna výchova (referendum 7. 2.)
Preberanie vzorcov správania (referendum 7. 2.)
Dieťa nie je hračka, ani tovar, ale budúcnosť národa (referendum 7. 2.)
Manželstvo, výmysel človeka (referendum 7. 2. 2015)


Prednášky Hiraxa zo Šlabikárov šťastia:  
4. 2. 2015 (streda), 17.03, Hlohovec, Kino Úsmev, M. R. Štefánika 3. Hosť: poetka Maya Bednárik Tarabová

11. 2. 2015 (streda), 17.07, Myjava, Výstavná sála (II. posch.) kultúrneho domu Samka Dudíka, ul. Partizánska 290/17.

12. 2. 2015 (štvrtok), 17.07, Stará Turá, Dom kultúry Javorina, M. R. Štefánika 378.

17. 2. 2015 (utorok), 15.37, Banská Bystrica, Mestská väznica

17. 2. 2015 (utorok), 18.07, Banská Bystrica, Kinoklub, Budova Múzea SNP.

24. 2. 2015 (utorok), 18.58, Bratislava, Cvernovka, Connect Coworking, Páričkova 18, 3. poschodie, 821 08 Bratislava. Hosť: poet Ján Marton

25. 2. 2015 (streda), 17.17, Prievidza, Dom kultúry, F. Madvu 11, Prievidza. Hosť: poet Ján Marton

4. 3. 2015 (streda), Trenčín, Dom Armády.

5. 3. 2015 (štvrtok), Nové mesto nad Váhom, Mestské kultúrne stredisko.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: Rusi majú vynikajúcu techniku. Všetko však závisí aj od politiky

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac.

DOMOV

Minister Gajdoš nepriznal takmer polovicu svojho príjmu

Minister obrany v majetkovom priznaní nespomenul výsluhový dôchodok.


Už ste čítali?