Čo hovorí na oboch prezidentských kandidátov numerológia?

Autor: Pavel Baričák | 26.3.2014 o 10:28 | (upravené 26.3.2014 o 14:13) Karma článku: 14,15 | Prečítané:  16476x

Čísla neklamú, v číslach je pravda. Prednedávnom som si dal spraviť rozbor pováh mojich dvoch maličkých detí z ich dátumu narodenia. Nebolo slovo, ktoré by na ne do bodky nesedelo. Dátumy narodenia oboch kandidátov na prezidenta republiky sú diametrálne odlišné. Môžete si prečítať, čo z nich prečítali ľudia, ktorí sa týmito vecami zaujímajú už veľmi dlho a poradili a pomohli už stovkám ľudí.

Robert Fico je narodený  15. 9. 1964. Je to silný dátum narodenia, v ktorom sa skrýva veľa "kvalít" dnešnej doby. Disponuje  sebavedomím s nedostatkom trpezlivosti a veľkou mierou vytrvalosti so schopnosťou vždy ísť húževnato za svojim cieľom. Materiálne hodnoty sú pre neho veľmi dôležité, aj keď sa k nim verejne nehlási. Jeho verbálny prejav je obdarený rečníckymi kvalitami a má tendenciu riešiť veci rozumom s obrovskou schopnosťou argumentovať - až presviedčať o správnosti svojho názoru, čím vzbudzuje rešpekt.

Andrej Kiska je narodený 2. 2. 1963 a je pravý opak svojho proti kandidáta. Je to človek, ktorý sa snaží situáciu riešiť viac srdcom, aj keď rozum nikdy nenecháva spať. Vyjednávanie u neho prebieha mierovou cestou, bez konfliktov. Je otvorený spolupráci, hľadá riešenia ku prospechu všetkých zúčastnených. Koná s potrebou dostať ego pod kontrolu a zjemniť nadradenosť. Veľmi zvažuje silu slova, čím sa stáva charizmatický. Svoje sebavedomie získal životnými skúsenosťami, na rozdiel od pána Fica, ktorý sa s ním už narodil. Pán Kiska disponuje veľkou ústretovosťou, srdečnosťou, schopnosťou rozdávať a podeliť sa. Dokonale ovláda schopnosť harmonizovať vzťahy a je otvorený debatám - prijíma názory iných, aby sa veci dali riešiť kreatívne. Má citlivosť chápania a intuície, je otvorený novým pokrokovým veciam, konštruktívnej debate, nebráni sa iným názorom a návrhom. Taktiež je veľmi všímavý k potrebám druhých ľudí, takže aj pri dosahovaní svojich cieľov berie ohľad aj na druhých.

Robert Fico má práve v tomto roku obdobie oddychu a preto by nemal siliť veci, lebo sa to negatívne odzrkadlí na jeho zdravotnom stave a fyzickej únave. Všetky jeho cesty sú teraz zavreté a preto aj snaha zvíťaziť nie je požehnaná úspechom. Mal by sa venovať aktivitám, ktoré začal v minulosti a dotiahnuť ich k zdarnému koncu. Iba tak sa mu otvoria ďalšie príležitosti. Jeho priaznivé obdobie bol rok 2013 a následne, ak dokončí svoje úlohy, bude aj rok 2015. Ak by sa teda voľby odohrávali v budúcom roku, jeho cesty by sa otvorili a úspešným kandidátom by bol práve on. Teraz tomu tak nie je. Ak voľby prebehnú korektnou cestou, prezidentom sa stane pán Kiska, to tvrdia čísla. Problémom pána Fica teda nie je scientológia, ale jeho dátum narodenia, momentálne mu nepraje a on robí veci neznalo silene. Ja sa iba čudujem, že sa s nikým neporadil a dobre nezvážil svoju kandidatúru. Ušetril by milióny...

Nastal Vek Vodnára, prišla doba, ktorá začne ľudí spájať a nie rozdeľovať, preto sa dá povedať, že pán Kiska je v správnom čase na správnom mieste. Rokom 2014 sa mu otvorila karmická brána a všetky aktivity, ktoré tento rok urobí, budú požehnané úspechom. Ešte aj dátum volieb 29. 3. 2014 nahráva oveľa viac Kiskovi a vyslovene ho vedie do prezidentského paláca.

Tieto vety vyčítala z čísiel kandidátov numerologička Katarína Čičmancová (www.numero.sk). A čo dodáva Sofia, moja múdra sestrička? "Zranenie achilovky u pána Fica nie je náhoda. Pravá noha znamená rozhodnosť, silu, materiálnu časť bytia. Táto skutočnosť ho upozorňuje, že zanedbáva svoj duchovný rozvoj, naopak, prirýchlo sa ženie za mocou. To, čo mal vykonať pre Slovensko, už vykonal, jeho pôsobenie na politickej scénu už dosiahlo zenitu. Pri jeho zranení vidím podobnosť s pánom Dzurindom (ktorý vtedy taktiež neuspel, pzn autora) a pri uskutočnení jeho "úlohy" zasa podobnosť s pánom Mečiarom, ktorý taktiež vykonal čo mal, lebo bol v tej dobe na túto rolu ten najvhodnejší človek. (O čom svedčia aj komentáre českých odborníkom a vtedajšieho premiéra, ktorí sa po dlhých rokoch vyjadrovali k rozdeleniu Československa - veľmi prízvukovali vtedajšiu "silu sľubu" pána Mečiara, ktorému neochvejne verili každé jedno slovo. Dôvera je pri hocijakých jednaniach veľmi dôležitá vec, to už snáď zažil každý z nás. Nechcem sa tu zastávať pána Mečiara, ale každý triezvy človek po opadnutí emócií musí uznať, že vtedy to bola neľahká situácia. Poprosím nekomentovať rozdelenie Československa, všímam si jadro veci, nie obal, pzn autora).

U pána Kisku vnímam jeho schopnosť získať bohatstvo z Matky Zeme, ale veľmi dôležité je, že pozná "pravú mieru". Je to duša, ktorá spája a harmonizuje, v tomto duely je skutočne predstaviteľom dobra. Žijeme v čase veľkých zmien a pán Kiska je práve človek, ktorý ako jeden z prvých vstupuje na slovenskú politickú scénu ako niečo nové, nebojím sa to nazvať svetlom. Chce skutočne pomôcť národu."

Toľko Sofia. Dovolím si pridať záverečné slová. Ľudia z môjho okolia o mne vedia, že viem predvídať čo sa stane, veď už desiatky rokov si cibrím intuíciu a počúvam odpovede môjho srdca. Viete čo vidím ja? Keď sa naladím na nedeľu, necítim smútok prehry pána Fica. Vnímam obrovskú radosť výhry pána Kisku. A toto radím všetkým, ktorí si želajú úspech pána Kisku - nehaňte pána Fica, nenadávajte na neho, budete tak iba násobiť negatívnu energiu, ktorej je aj tak dosť. Sú to zbrane včerajšieho sveta založenom na boji. Vizualizujte si triumf pána Kisku, šťastnú budúcnosť pre našu krajinu, majte iba pekné myšlienky a tak sa aj budeme mať.

Nech sa už stane akokoľvek, nech sa udeje to najlepšie pre slovenský národ a Slovensko. Bože, žehnaj a stoj pri nás. Ďakujem,

Paľko von Hiraxko

 

P.S.: Na záver slová Jonáša Záborského staré skoro dvesto rokov. Čo vravíte na jeho intuíciu a pozorovací talent?

Prečo sa ten slovenský ľud, každého tak bojí?

Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí!

Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie,

a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede.

Vyvolia si za poslanca, koho im rozkážu,

a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu.

Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady?

Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: Rusi majú vynikajúcu techniku. Všetko však závisí aj od politiky

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac.

DOMOV

Minister Gajdoš nepriznal takmer polovicu svojho príjmu

Minister obrany v majetkovom priznaní nespomenul výsluhový dôchodok.


Už ste čítali?