Trochu duchárčenia

Autor: Pavel Baričák | 29.10.2013 o 9:57 | (upravené 29.10.2013 o 10:05) Karma článku: 9,78 | Prečítané:  4004x

Raz ma jeden čitateľ požiadal o pomoc. Po siedmich rokoch sa rozviedol s manželkou. Odišiel od nej aj od svojho synčeka. Dôvodom boli iné ženy. Cítil totiž neukojiteľný hlad po sexe. Platil si profesionálky, balil a súložil všetko, čo mu bolo v danej situácii po chuti. Chcel s tým prestať, ale nenachádzal v sebe dostatočnú silu. Vraj sa o to pokúšal, ale nešlo to. Teraz mu svitla nádej. Na internete sa dočítal, že v Amazónii existuje rieka, v ktorej keď sa človek okúpe, prejdú ho takéto chute. Chcel tam vycestovať a mňa sa pýtal, či tomu verím a či mu to odporúčam. Napriek tomu, že silne dôverujem očistnej sile vody (pri fyzickej očiste nemusíte rozmýšľať, stačí sa trieť končatinami, ale keď zapojíte myšlienkové prosby a začnete s vodou viesť vnútorný dialóg, nastane akcia očistenia aj duševných nánosov), odvetil som mu, že až v taký silný placebo efekt neverím a že ak nezačne od piky, nepomôže mu ani voda z Marsu. Teda ak ju nájdu a privezú...

Lisa Chase Pattersonová múdro radí, aby sme boli pozorní, s kým sa delíme o svoju intímnu energiu. Intimita na sexuálnej úrovni splieta energiu vašej aury s energiou aury toho druhého. Tieto mocné prepojenia bez ohľadu na to, aké nedôležité si myslíte že sú, zanechávajú spirituálnu stopu, zvlášť v ľuďoch, ktorí nepraktizujú žiaden druh očisťovania, fyzického, emočného či iného. Čím viac máte s niekým intímne výmeny, tým hlbšie spojenie vytvárate a tým viac je ich aura prepojená s vašou. Predstavte si, akú zmätenú má asi auru niekto, kto sa sexuálne spája s množstvom ľudí a nesie takýto energetický chaos, ktorým odpudzuje pozitívnu a priťahuje negatívnu energiu do svojho života. Nikdy teda nespite s niekým, kým by ste sa nechceli stať.
Niektoré staroveké náboženstvá sa zhodovali na tom, že ak sa s niekým sexuálne spojíte, získate jeho duševnú múdrosť. Ako zdravý mladík, ktorý doznal svoju plnú silu, som s touto vecou experimentoval. Nechcem sa vyhlasovať za znalca umenia po pol dni pobytu v Louvri, ale môžem s istotou povedať, že toto tvrdenie nie je pravdivé. Skôr držím stranu pani Pattersonovej, len si to nevysvetľujte tak, že keď sa vyspíte s jogínom, automaticky sa zharmonizujete. Tak ľahko to zasa nejde.
Poďme ďalej, ale duchárčenia sa ešte nevzdám. Aby mohla prísť nová budúcnosť, budem chvíľku písať v jazyku starého sveta, takže načas znova rozdelím veci na dobré a zlé a nebudem používať úvodzovky. Opriem sa o knihu Nebo a peklo od Emanuela Swedenborga. Tento švédsky filozof to opísal veľmi jednoducho. Vravel, že existujú duchovia a každý z nich má spojenie buď s nebom, alebo s peklom. Zlí s peklom, dobrí s nebom. Tí dobrí sú prideľovaní od Pána podľa lásky, ktorá v ňom je. Keď človek duchovne rastie, môžu byť anjeli aj vymenení, dodaní z vyššej police, takí, ktorí mu budú vedieť dať rady na zložitejšie veci.
Zlých duchov si človek k sebe priťahuje sám podľa toho, aký je, a podľa svojich náklonností. Ak je teda človek pomstychtivý, privábi si k sebe čertíka, ktorý je odborníkom na pomstychtivosť. Presne takto to je aj so samoľúbosťou, ziskuchtivosťou či s cudzoložstvom. Ak taká náklonnosť panuje v človeku, dovtedy veľvyslanci pekla lipnú na ňom a neustupujú. Napriek všetkému aj tieto duše kĺžuce sa na šikmej ploche majú pridelených svojich ochrancov, ich pôsobenie je však pre spojenie so zlými duchmi oslabené. A teraz už skutočne zacitujem tvorcu týchto myšlienok: „Takto zlý človek jest spojený s peklom a dobrý človek jest spojený s nebom."
Nádherne som sa poprel, čo? Pár kapitol dozadu som vám predostrel svet, v ktorom neexistuje zlo, diabli a peklo, a teraz vám tu píšem opak. Niektorí sa tešia, že som potvrdil ich zmýšľanie, iní sa smejú, čo to tu píšem za bludy a tmárstva. Mohol by som ešte pokračovať napríklad vymenovaním elfov, víl, škriatkov, gnómov či vzdušných sylfíd žijúcich v lesoch, ale nechcem materialistom („nejako som sa tu vyskytol, odchodím si to tu a keď umriem, všetko sa skončí") spôsobiť infarkt. Hocijako poprieme predchádzajúci odsek, no vzorec, že čím viac kradnete, tým viac vás bude lákať zlodejčina, čím viac klamete, tým viac aj budete, čím viac smilníte, tým viac sa vám v hlave množia vízie ďalších pokorených tiel, čím viac masturbujete, tým viac aj budete, čím viac nadávate, tým vulgárnejšie sa budete vyjadrovať, čím viac pijete, tým viac vám „chutí", jednoducho funguje. V ľudových prísloviach a porekadlách sú obrovské pravdy, môžeme to celé teda zhrnúť aj niekoľkými slovami - s jedlom rastie chuť. Diablik v pozadí je jednoducho výkonný a následne nato aj spokojný.
Nik vás tak dobre nepozná ako vy sami. Sledujte sa, v čom sa prejavuje váš negatívny hlad, ktorá vlastnosť vás privádza do krachu. Buďte k sebe čestní, len vy sami si viete odpovedať najlepšie. A netrestajte sa, každý z bežných smrteľníkov má v sebe nejakú vypuklinu. Niekto je k sebe úprimnejší, iný sa tvári, že je celý vzorový a na poriadku, a pritom si dnes strčil do vrecka miliónový úplatok.
Pamätajte teda, ako funguje následnosť jednotlivých krokov: ak sa zbavíte svojej vnútornej žumpy, začnete pracovať na odstraňovaní blokov, vrátite sa k vlastnému, spontánnemu ja, obratom sa ozve túžba očistiť fyzický organizmus, vrátiť telu jeho krásu, pružnosť, silu. Ruka v ruke s týmto procesom sa ozve aj vnútro, ktoré začne bažiť po zlepšení svojich morálnych vlastností. Sami v sebe sa budete snažiť anulovať negatívne charakterové vlastnosti, ako je ponižovanie slabších, namyslenosť, hrubosť, zlosť, pýcha, nenávisť, chlipnosť, egoistické želanie presadiť sa na úkor ostatných. Tieto vlastnosti či pnutia spôsobujú len ďalšie negatívne emócie a nálady, prebúdzajú strach, nepokoj, pocit beznádeje, závisť, agresivitu, duša to vycíti aj bez toho, aby okolo toho musela čítať teóriu.
Vymaňte sa zo závislosti od vlastných negatívnych myšlienkových procesov, ináč sa dostanete do otroctva, ktoré bude neustále vyčerpávať vašu životnú energiu, ktorú potrebujete na obnovu kladných myšlienok, emócií a činov. Vyneste usadený emočný i telový odpad. Zmeňte životný štýl. Čím skôr s tým začnete, tým lepšie. Sami si pritiahnete vám sympatické technológie. Niekto sa bude modliť k svätým. Na očistenie sa od energetických parazitov sa odporúča modliť sa k Jánovi Kronštadskému, Serafimovi Sarovskému alebo k Irinarchovi Rostovskému. Všetci títo svätí už počas života pomohli mnohým ľuďom, konali zázraky, boli skutočnými svätými exorcistami, vyháňačmi diablov. Iní môžu na urýchlenie očistenia svojho životného poľa použiť metódu cyklického dýchania (odporúčam knihy od Gennadija Malachova zaoberajúce sa očistnými hladovkami, ozdravujúcimi klystírmi, urinoterapiou, ako aj očistou od fyzických i energetických parazitov).
Naučte sa vnímať každý okamih svojho života a budete nadšení z každej maličkosti. Budete milovať všetko len pre skutočnosť, že to existuje, prestanete veci deliť na dobré a zlé, na tie, ktoré nám dávajú, a tie, ktoré nám berú. Prežívajte pocit vďačnosti za svoje bytie tu a teraz, za možnosť všetko vnímať a preciťovať a oslobodíte sa tak od všetkých blokov, budete zdraví a energickí. Velebenie života vo všetkých jeho formách dvíha tonus duše i tela, smiech je zasa príznakom veselého ducha. Sabapremena je zmena vedomia, ktorá zmení aj nedobré charakterové rysy, pretože práve ony vytvárajú silu negatívneho energetického poľa.
Voda z Amazónie má byť len poslednou kvapkou do ukončenia stavby nového človeka. Prestaňme rozmýšľať matrixovsky, že toľké roky chátrania napraví jedna tabletka či nejaký iný, aktuálne zmedializovaný trik. Pozdvihnúť sa môžeme len sami. Jedna oblasť pomáha tej druhej - duša ťahá telo, telo mobilizuje dušu, pravdovravnosť podporuje vernosť atď. Každé jedno malilinké víťazstvo vo vás posúva výšku hladiny lásky smerom k oblakom. Je to práca na dlhé obdobie a začína sa jedinou myšlienkou: cítim tak, túžim po tom, chcem to dosiahnuť. Život je zázrak, ja vám to neustále opakujem... stačí jediný energetický výboj v našom mozgu a oceán blaha zaplaví vesmír.


Buďte šťastní, Hirax

 

 

Aktivity Hirax (vstupné jeden úsmev)

7. 11. 2013, 17:17, Považská Bystrica, kaviareň Swim club - čítačka Šlabikár šťastia.

11. 11. 2013, 18.01, Bratislava, Divadlo Astorka, verejný krst knihy herca Ľuba Gregora - Po stopách komedianta.

12. 11. 2013, 12:33,
Trnava, Univerzitu sv. Cyrila a Metoda v Trnave - čítačka Šlabikár a cestovanie.

13. 11. 2013, 18:41, Bratislava, miesto bude upresnené. Čitačka - Šlabikár šťastia plus bratislavský krst nového Hiraxovho románu "Plynutie".

14. 11. 2013, 19:01, Bratislava, Horáreň v Horskom Parku - rozprávanie, premietanie o Hiraxovej ceste Ekvádorom a bratislavský krst knihy Ekvádor - Koľko podôb má láska. Vstupné 1 korunu.

15. - 16. 11. 2013, Bratislava, Bibliotéka - celý čas budem v stánku Martinus k dispozícii k podpisom, foteniu i rozhovorom :-)

15. 11. 2013, Bratislava, Blibliotéka - moja Bibliočítačka od 18 do 19 hod na P1.

16. 11. 2013, Nové Mesto nad Váhom, koncert so skupinou RAMCHAT.

28. 11. 2013, 17:17, Martin, kino Strojár, Obdarení slovom a súvislosti - Veľký martinský krst nových kníh od Pavla Hiraxa Baričáka a to románu Plynutie (románová podoba Šlabikára šťastia), ekvádorského cestopisu Ekvádor - Koľko podôb má láska a piatej Hiraxovej básnickej zbierky K svetlu. Celá akcia prebehne formou Hiraxovej talkshow s pozvanými hosťami na tému sebapremeny človeka, pozitívneho pohľadu na svet, sledovanie súvislostí v osobnom, ako aj v spoločenskom dianí a ich vplyv na život. Hostia pozvaní k slovu: Adela Banášová (múdrosť, nadhľad, humor), Majk Spirit (nový človek, nová cesta, nová energia), Janka Sofia Thomková (šamanka, dobro, láska), Zdenka Jordánová (česká autorka kníh Tvoje dieťa ako šanca pre teba, Spoznaj svoj cieľ, Muž, či žena?, Cesta životom vo svojom vlastnom aute, Diablik v nás, Moje peniaze, Súvislosti a iných ezoterických bestsellerov). Spev, hudba, tanec, tóny a melódie: Do veselosti zaspieva Juraj Hnilica (Nothing - Príbeh muža, Bačova fujara), Do harmónie vás pri usádzaní privedie dvojčlenná kapela z Prievidze Dhanyavad. Indické tance - tanečná skupina Lamees. Básne: Pavel Hirax Baričák a Janko Marton

30. 11. 2013, Zakamenné, Kultúrny dom, Helenine oči, RAMCHAT, Beyond Flesh + ešte jedna rocková kapela.

5. 12. 2013, 17:09, Púchov, Divadlo Púchov, divadelná sála, Honnigove námestie 2002. Prednáška "Šlabikár šťastia".

11. 12. 2013, 17:07, Nitra, Fórum mladých (Mediahaus), Fraňa Mojtu 18, Nitra.
Prednáška "Šlabikár šťastia". Parkovanie je blízko a od 17 hod je zdarma.

12. 12. 2013, Lefantovce, penzión Elefant, prednáška "Šlabikár šťastia".

23. 12. 2013, Martin, Rockpub, koncert so skupinou RAMCHAT

15. 1. 2014, Revúca - čítačka Šlabikár šťastia.

16. 1. 2014, Hnúšťa - čítačka Šlabikár šťastia.

6. 2. 2014, 17:17, Žilina, Hotel Holyday Inn - čítačka Šlabikár šťastia.

13. 2. 2013, 17:07, Čadca, Kysucká knižnica v Čadci, ul. 17. novembra 1258  - čítačka Šlabikár šťastia.

21. 2. 2014, 8:33 - 13:03, Modré, Prednáška bude v rámci modulu "Zákonitosti života", trojdenného duchovného vzdelávania pre kurzantov HBI, ktoré prebieha vždy v hoteli Tri stromy v Modre - Harmónii (wwww.3stromy.sk).

13. 3. 2014, 16:53, Prievidza, Aura centrum, Kukučínová 5, - čítačka Šlabikár šťastia + krst tretieho motivačného románu Mirka Detka - Pán šťastie: Nájdi svojho majstra.

2. 4. 2014, 17:06, Levice, Knižnica - čítačka Šlabikár šťastia.


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: Rusi majú vynikajúcu techniku. Všetko však závisí aj od politiky

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac.

DOMOV

Minister Gajdoš nepriznal takmer polovicu svojho príjmu

Minister obrany v majetkovom priznaní nespomenul výsluhový dôchodok.


Už ste čítali?