Juvenilna justícia - ďalšia vražda národa?

Autor: Pavel Baričák | 22.10.2013 o 10:46 | (upravené 31.8.2018 o 9:39) Karma článku: 15,56 | Prečítané:  17321x

Keď bude treba, moje dieťa dostane po rukách či po zadku a s láskou ma za to bude volať ocko a nie rodič číslo dva. A po rokoch poďakuje za to, že som mu určil hranice, ktoré potrebuje dostať každé mláďa. Mám doma rok a pol ročnú

Páka na človeka?

Je to chystaná zbraň politikov ako "páka na človeka", ktorý by mal chuť sa búriť, tak ho skrotia cez to najcennejšie? Komunisti mali všetko vymyslené. "Mlieko-syry, dajú sily". A ľudia umierali na srdcovo-cievne choroby a ÚV (ústredný výbor) si mädlil ruky, veď kto by platil tie dôchodky. Príde konvenčná vojna, bude množstvo tržných rán - tak sme mali špičkové zdravotníctvo. Musíme byť nezávislí od Západu, už nikdy žiaden potupný Marschallov plán - tak sme mali dobré poľnohospodárstvo. "Rodina - bunka spoločnosti". Áno, dôležitá veta, ale mala v pozadí aj spojitosť. Kto má rodinu a hlavne deti, je ľahko umlčateľný. Keď zatlačíte na to, čo človek miluje, vzdá sa vecí, ktoré stoja na nižšej priečke. "Veď my tých ľudí poženieme do svadby" - a šup ho, zaviedli staromládeneckú daň. Ak ste dosiahli tridsať rokov a neoženili ste sa, zobrali vám 30% z platu. Keď máte rodinu a deti, nepôjdete štrajkovať - aspoň za socíku málokto.
Záver: Komunisti mali stratégiu na všetko. Terajší politici myslia iba štyri roky dopredu. Škodia národu, škodia vlastným deťom. Tí vyššie postavení komunisti si dopriavali, áno, ale ako sa dá kradnúť a klamať vo veľkom, to nám ukázali až terajší slovenskí politici posledného dvadsaťročia.

Pokračovanie nájdete na autorovom oficiálnom blogu

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Čičmany vyhoreli takmer do tla. Zachránil ich slávny architekt

Tradičná architektúra v jednotlivých regiónoch Slovenska sa odlišuje či už kvôli prírodným podmienkam alebo vplyvu okolitých národov.


Už ste čítali?