Juvenilna justícia - ďalšia vražda národa?

Autor: Pavel Baričák | 22.10.2013 o 10:46 | (upravené 25.10.2013 o 11:10) Karma článku: 15,56 | Prečítané:  17203x

Keď bude treba, moje dieťa dostane po rukách či po zadku a s láskou ma za to bude volať ocko a nie rodič číslo dva. A po rokoch poďakuje za to, že som mu určil hranice, ktoré potrebuje dostať každé mláďa. Mám doma rok a pol ročnú Sárku a päťmesačného Samka. Občas obaja naraz plačú, Samko chce papať, Sárka žiarli, že ratujeme Samka, tak vreští. Mám sa o rok modliť, aby to nezačuli susedia, ktorí budú na mňa nahnevaní za to, že im za plot spadli tri moje jablká, že ma udajú a večer mi dvere vykopnú kukláči? 1984? Čo sa to tu vlastne deje? Zoberú potom deti 90% rómskej populácie, lebo ich deti behajú po uliciach špinavé a polonahé? Poďme spriadať konšpiračné teórie, veľakrát po desiatkach rokoch vyjde na svetlo sveta, že boli pravdivé.

Páka na človeka?

Je to chystaná zbraň politikov ako "páka na človeka", ktorý by mal chuť sa búriť, tak ho skrotia cez to najcennejšie? Komunisti mali všetko vymyslené. "Mlieko-syry, dajú sily". A ľudia umierali na srdcovo-cievne choroby a ÚV (ústredný výbor) si mädlil ruky, veď kto by platil tie dôchodky. Príde konvenčná vojna, bude množstvo tržných rán - tak sme mali špičkové zdravotníctvo. Musíme byť nezávislí od Západu, už nikdy žiaden potupný Marschallov plán - tak sme mali dobré poľnohospodárstvo. "Rodina - bunka spoločnosti". Áno, dôležitá veta, ale mala v pozadí aj spojitosť. Kto má rodinu a hlavne deti, je ľahko umlčateľný. Keď zatlačíte na to, čo človek miluje, vzdá sa vecí, ktoré stoja na nižšej priečke. "Veď my tých ľudí poženieme do svadby" - a šup ho, zaviedli staromládeneckú daň. Ak ste dosiahli tridsať rokov a neoženili ste sa, zobrali vám 30% z platu. Keď máte rodinu a deti, nepôjdete štrajkovať - aspoň za socíku málokto.
Záver: Komunisti mali stratégiu na všetko. Terajší politici myslia iba štyri roky dopredu. Škodia národu, škodia vlastným deťom. Tí vyššie postavení komunisti si dopriavali, áno, ale ako sa dá kradnúť a klamať vo veľkom, to nám ukázali až terajší slovenskí politici posledného dvadsaťročia.

Bude vojna o deti, jedlo a vodu
Ľudia, dobre si zapamätajte túto vetu, hovorím ju už roky. Modlime sa za dobrého kráľa, ktorý nikdy nedovolí rozkradnúť to, na čom leží naša prekrásna krajina. Na biliónoch kubíkoch vody. Slováci, ak vám to ešte nik nepovedal, tak to poviem ja: sme bohatí. Ak nám začne brať EÚ šašo vodu, odíďme z diablovho spolku. A nespomínajte mi v reakciách, za čo sú v mnohých dedinách postavené cesty. My si musíme so susedmi cestu zaplatiť sami a to sme jedna z najmenších dedín v okrese. Nebojte sa, oni dobre vedia, že sa im to stonásobne vráti, otvorme oči a hľadajme súvislosti. Strácame seba a to je to najcennejšie - pekne to zhrnul vo svojom blogu Jožko Fabian: "Legislatívne hlúposti o maximálnom zakrivení banánov a uhoriek, čipovania domácich miláčikov, alebo zákaz používania normálnych žiaroviek a predaj len úsporných s nebezpečnou ortuťou, zákaz nafukovania detských balónov deťom do 8 rokov. Takýchto absurdít začína pribúdať ako húb po teplom daždi. V dielňach slabomyseľných úradníkov pred takýmto zákonom chodí štedrý deduško, ktorý zrejme tento sociálny cirkus financuje. Momentálne je v dielni zákon, ktorý znemožní pestovanie plodín z vlastných osív plošne v rámci celej EÚ."

K téme jedla veľa nemusím - modifikované potraviny, patent na "stravu", bezcharakterná svetová mafia Monsanto a spol. Pár desiatok mocných, ktorí sa z hradu pozerajú na horiacu dedinu, dobre vie, čo robí. Majte otvorené oči, je to tá istá pieseň ako Penta a lieky.
Poďme k deťom, veď na ich záchranu som napísal tento blog. Celý život hľadám súvislosti. Minule sme sedeli u susedov a padla veta: "Veď keď sme boli my malí a ešte po roku by sme nosili plienky, okolie by sa začalo na našich rodičov pozerať ako na čudných." Áno, v tom čase deti sedeli na nočníčkoch už ako dvanásťmesačné. "Totálny pocit suchoty," hlásajú reklamy a mamičky balia svoje deti do úžasnejších a novších plienok, dieťa necíti pocit vlhka. Ak to takto pôjde ďalej, posunie sa hranica "škôlok a prijímania nových detí" na päť rokov. A guľky chlapčekov sa paria, priam varia v horúčave. Rok, dva, niekedy aj tri. Vajká mali byť v chlade, ale akosi sa nedá. Konštruktérsky team Boha ich totiž navrhol mimo tela preto, lebo v chlade fungujú lepšie. Muži sa stávajú neplodnými a možno je to aj kvôli vyššie popísaným faktom. Minule som pozeral jeden dokumentárny film. Vedci v ňom hlásali, že v roku 2050 bude plodných len 20% chlapov, že terajší muži majú tretinu spermií, z toho, čo majú ich umierajúci dedkovia. Pochodil som kus sveta, hlavne tie chudobnejšie časti planéty. Tam sa to pári a rodí jedna radosť. Skôr si tú neplodnosť spájam s "vyspelými" krajinami. Možno sme už prekročili toľko pravidiel, že my, ako "najmúdrejší", máme vyhynúť. Neľakajte sa, z javiska dejín zišlo množstvo vyspelých národov, je to cyklus. Odovzdáš, čo máš, a zanikneš. Ako človek, tak spoločnosť. Sami sa zamotávame do siete, ktorú na nás hodili vlastní bratia a vreštia o vyslobodenie pár metrov ďalej.

Záver: Ak ste rodičia, zaujímajte sa o bezplienkovú metódu a s príchodom leta posielajte deti von bez plienky. Keď sa poserú, okamžite zažijú nedobrý pocit a hneď sa budú samé pýtať na nočník. A ak ste bytosť mysliaca, nevoľte somárov, ktorí vo vidine zabezpečenia vlastnej rodiny okrádajú susedov, teda vlastný národ, ktorý mali chrániť, ale robia pravý opak.

Sú za chorým zákonom dúhové deti?
Boh to vymyslel jednoducho: pipík do šušky, inakšia prirodzená cesta splodenia potomka, žiaľ, medzi ľuďmi neexistuje. Toto je normálne. Áno, dobre čítate - takto to chce príroda, ostatok je vybočenie človeka, ktorý sa snaží prispôsobiť defektom procesu vývoja spoločnosti cez zákony. Pokoj, sexuálne ináč orientovaní spoluobčania, mám veľa kamarátov či lesbičiek, sú to nádherné bytosti, múdre a plné lásky, vytvárajú milujúce sa páry, prijal som vás a kým ma nebudete nahovárať na niečo, po čom netúži moje srdce, budem hlásať do sveta, nech sú k vám všetci tolerantní. Vytvárajte si manželstvá, nemám proti tomu nič, ale deti prosím vás nevychovávajte. Je to proti prírode. Dieťa potrebuje mužský (myslím chlapa bez pŕs), ako aj ženský vzor (myslím ženu bez penisu), potrebuje otcovu i matkinu energiu. Áno, dobre viem, že podľa princípu duality sa aj vo vašich pároch nakoniec rozdelíte na dva póly, veď pnutie, vďaka ktorému ste vznikli, musí byť opravené, takže konečnému zrkadleniu sa aj tak nevyhnete.

Odmietam čítať odborné posudky ohľadne výchovy detí v tej, či inej rodine. Dajú sa napísať do písmena tak, ako bude znieť objednávka. A že zákon má ochrániť týrané deti? Prosím vás, keď raz bude chcieť niekto znásilňovať svoje dieťa sedem rokov v kočikárni, spraví to tak, že sa vyhne všetkým zákonom. Podobné prípady sú v percentuálnom porovnaní s normálne fungujúcimi rodinami logické štatistické číslo - výnimka potvrdzuje pravidlo.

Záver: Buďme k sebe tolerantní, ale neprekračujme zákony vesmíru, Boha, prírody.

 

Odpútanie pozornosti?

V poslednom období vnímam väčšiu netoleranciu práve od ľudí, ktorí sú vlastne zachraňovaní. Akoby človek, ktorého práve vytiahli poloutopeného z mora, ako prvé tresol plavčíkovi facku za to, že má modré plavky a nie žlté. Nadobúdam dojem, že fajčiari, bieli ľudia či hetero orientovaní ľudia sú čoraz viac napádaní za ich dobrotu a ochotu pristúpiť na žalmy protipólu. Je to následok, že sme spomínané problémy vyosili z harmónie. Dobre viem, čo za tieto vety zožnem v reakciách od dúhových detí, už som to pocítil na mojich FB statusoch. A možno práve toto chce "pán", ktorý spomínané choré zákony vymýšľa na premnožený zvyšok ľudstva - odpútať pozornosť. Horiaci špagát šikovne odviedol k nadrozmernej munícii. Tak ako to vlastne je?

 

Všetko to, čo riešime dnes, sú len následky našich včerajších rozhodnutí, tak dnes nespravme ďalšiu kravinu. Ľudia, politici naši, vráťme sa k sedliackemu rozumu, nezapletajme sa čoraz viac do zákonov, ktoré nič neriešia, iba vytvárajú potrebu tvorby ďalších zákonov. Svet včerajška bol jednoduchý: krčma je krčma, tam sa chodí nadávať a piť, tam sa môže fajčiť. Cigáni žili vždy na okraji dedín a napriek tomu, že vtedy bola naozaj bieda, bieli ľudia nosili kočovníkom zvyšky jedla a použitého šatstva. Keď dieťa neposlúchalo, dostalo na zadok. Aj od učiteľa. A doma potom ešte zasa od rodiča, lebo si bol istý, že učiteľ vedel prečo. Máte dojem, že z vašich rodičov vyrástli vrahovia, lebo v detstve schytali od otca pár výchovných? Ja si to nemyslím a ďakujem mamine za každú výchovnú facku, lebo každú som si zaslúžil a veľa som sa vďaka nej naučil, nebolo ma totiž konca kraja.

Radím ľuďom, nech počúvajú svoje srdce, nech konajú v súlade s prírodou, láskou, vesmírnymi zákonmi. Vtedy sa nemôžeme pomýliť. Nedajme sa oklamať ľuďmi, ktorí konajú zištne a podľa hladu ega. Nedajme sa okradnúť ľuďmi, ktorí nás zrádzajú deň čo deň - o to najvzácnejšie, čo ako Slováci máme: deti, vodu, prírodu, slobodu. Sme Slovania, naši predkovia si vždy ctili Matku Zem, deti a slobodu. Vráťme sa ku koreňom a odkazu našich predkov, boli múdri. Nedajme si radiť spoza hraníc, nepoznajú našu kultúru. Ak si napríklad Švédi odhlasovali odoberanie detí z biologických rodín, nech za desaťročia nesú za to aj následky. My Slováci zostaňme múdri a zmeťme túto chorobu zo stola, nech sa môžeme vlastným deťom pozrieť pri umieraní bez hanby do očí a ony budú pyšné na nás, že sme to ustáli. Budú silné, vďaka našej sile.

Buďte šťastní, Hirax

 

 

Aktivity Hirax (vstupné jeden úsmev)

22. 10. 2013, 17:28, Košice, Verejnej knižnici Jána Bocatia, Hviezdoslavová 5.

23. 10. 2013, 19:09, Groteska, Poprad, Zimná 54: Hirax (čítačka, básne, gitara) + Janko Marton (básne, gitara, spev)

24. 10. 2013, 19:09, La Coca Club, Spišská Nová Ves, Zimná 54, "Večer slov" - Hirax (čítačka, básne, gitara) + Janko Marton (básne, gitara, spev)

7. 11. 2013, 17:17, Považská Bystrica, kaviareň Swim club
- čítačka Šlabikár šťastia.

11. 11. 2013, 18.01, Bratislava, Divadlo Astorka, verejný krst knihy herca Ľuba Gregora - Po stopách komedianta.

13. 11. 2013, 18:41, Bratislava, miesto bude upresnené. Čitačka - Šlabikár šťastia plus bratislavský krst nového Hiraxovho románu "Plynutie".

14. 11. 2013, 19:01, Bratislava, Horáreň v Horskom Parku - rozprávanie, premietanie o Hiraxovej ceste Ekvádorom a bratislavský krst knihy Ekvádor - Koľko podôb má láska. Vstupné 1 korunu.

15. - 16. 11. 2013, Bratislava, Bibliotéka - celý čas budem v stánku Martinus k dispozícii k podpisom, foteniu i rozhovorom :-)

15. 11. 2013, Bratislava, Blibliotéka - moja Bibliočítačka od 18 do 19 hod na P1.

16. 11. 2013, Nové Mesto nad Váhom, koncert so skupinou RAMCHAT.

28. 11. 2013, 17:17, Martin, kino Strojár, Obdarení slovom a súvislosti - Veľký martinský krst nových kníh od Pavla Hiraxa Baričáka a to románu Plynutie (románová podoba Šlabikára šťastia), ekvádorského cestopisu Ekvádor - Koľko podôb má láska a piatej Hiraxovej básnickej zbierky K svetlu. Celá akcia prebehne formou Hiraxovej talkshow s pozvanými hosťami na tému sebapremeny človeka, pozitívneho pohľadu na svet, sledovanie súvislostí v osobnom, ako aj v spoločenskom dianí a ich vplyv na život. Hostia pozvaní k slovu: Adela Banášová (múdrosť, nadhľad, humor), Majk Spirit (nový človek, nová cesta, nová energia), Janka Sofia Thomková (šamanka, dobro, láska), Zdenka Jordánová (česká autorka kníh Tvoje dieťa ako šanca pre teba, Spoznaj svoj cieľ, Muž, či žena?, Cesta životom vo svojom vlastnom aute, Diablik v nás, Moje peniaze, Súvislosti a iných ezoterických bestsellerov). Spev, hudba, tanec, tóny a melódie: Do veselosti zaspieva Juraj Hnilica (Nothing - Príbeh muža, Bačova fujara), Do harmónie vás pri usádzaní privedie dvojčlenná kapela z Prievidze Dhanyavad. Indické tance - tanečná skupina Lamees. Básne: Pavel Hirax Baričák a Janko Marton

30. 11. 2013, Zakamenné, Kultúrny dom, Helenine oči, RAMCHAT, Beyond Flesh + ešte jedna rocková kapela.

5. 12. 2013, 17:09, Púchov, Divadlo Púchov, divadelná sála, Honnigove námestie 2002. Prednáška "Šlabikár šťastia".

11. 12. 2013, 17:07, Nitra, Fórum mladých (Mediahaus), Fraňa Mojtu 18, Nitra.
Prednáška "Šlabikár šťastia". Parkovanie je blízko a od 17 hod je zdarma.

12. 12. 2013, Lefantovce, penzión Elefant, prednáška "Šlabikár šťastia".

23. 12. 2013, Martin, Rockpub, koncert so skupinou RAMCHAT

15. 1. 2014, Revúca - čítačka Šlabikár šťastia.

16. 1. 2014, Hnúšťa - čítačka Šlabikár šťastia.

6. 2. 2014, 17:17, Žilina, Hotel Holyday Inn - čítačka Šlabikár šťastia.

13. 2. 2013, 17:07, Čadca, Kysucká knižnica v Čadci, ul. 17. novembra 1258  - čítačka Šlabikár šťastia.

21. 2. 2014, 8:33 - 13:03, Modré, Prednáška bude v rámci modulu "Zákonitosti života", trojdenného duchovného vzdelávania pre kurzantov HBI, ktoré prebieha vždy v hoteli Tri stromy v Modre - Harmónii (wwww.3stromy.sk).

13. 3. 2014, 16:53, Prievidza, Aura centrum, Kukučínová 5, - čítačka Šlabikár šťastia + krst tretieho motivačného románu Mirka Detka - Pán šťastie: Nájdi svojho majstra.

2. 4. 2014, 17:06, Levice, Knižnica - čítačka Šlabikár šťastia.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Geológ: Ochladili Zem a vyhubili ľudí. Našu planétu čaká supererupcia

Výbuch supervulkánu by bol aj dnes katastrofický, hovorí geochronológ Martin Danišík, ktorý publikoval v prestížnom vedeckom časopise.

BLOG INEKO

Máme priveľa magistrov a inžinierov, dlho študujeme a neodmeňujeme úspech

Rozdiely vo vzdelávaní medzi Slovenskom a krajinami OECD.


Už ste čítali?