Nevyberiem peniaze, nenakúpim konzervy, budem tancovať a smiať sa

Autor: Pavel Baričák | 12.11.2012 o 12:07 | (upravené 31.8.2018 o 9:42) Karma článku: 13,25 | Prečítané:  6271x

Svetom práve letia rôzne správy o tom, že 21. 12 sa udeje množstvo katastrofických zmien. Nie, nenapíšem tu ani jednu z tých negatívnych vecí, ktoré si ľudia vystrašene preposielajú mailami a linkujú cez sociálne siete.

Ľudkovia, uvedomte si, že na čo myslíte, tomu dávate energiu. Ak uveríte v príchod konca sveta, katastrof, či podľahnete iným negatívnym scenárom, sami tieto veci podporujete. Myšlienka je naša najsilnejšia zbraň, tak to už prosím vás pochopte. Tento vesmírny zákon platí na všetkých úrovniach - osobná stránka (vývoj vašich chorôb, materiálne bohatstvo, spokojnosť s prácou atď), rodina a okolie (rast kvality vzťahov, násobenie či čistenie rodovej karmy atď), budúcnosť národa, celoplanetárnej spoločnosti i celej Zeme.

Odmietam moju energiu posielať na hocijaké negatívne programy. Ak aj majú prísť, verím v to, že všetky pozitívne majáky sveta blčia láskou a dvíhajú frekvenciu pozemského vedomia, takže podľa princípu fungovania karmy nás "zlý" odraz môže pri pozitívnom myslení minúť. Karma nie je žiaden trest či odplata, je to len zrkadlenie. Človek, ktorý vykonal niečo "nedobré", môže svoj čin oľutovať, napraviť ho, pochopiť, odpustiť si. Týmto frekvenčne stúpne a "zlá" odplata ho minie. Negatívna skúsenosť už nemusí prísť, je zbytočná, lebo záležitosť bola pochopená. Ako u jednotlivca, tak u celého spojeného spoločenského vedomia.

Pokračovanie nájdete na autorovom oficiálnom blogu

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Bratislava rúška nezloží. Očkovanie z nej však počas delty spraví ostrov slobody

V hlavnom meste je úplne zaočkovaných 70 percent ľudí nad 50 rokov.

Komentár Nataše Holinovej

Tretiu vlnu zvládneme tak, ako sme zvládli blokádu Bratislavy

Vďaku za celý chaos môžeme vzdať všetkým, čo sledovali vlastný prospech.

Grigar udržal sériu vodných slalomárov. Získal striebro

Slovenský reprezentant skončil druhý v K1 mužov.


Už ste čítali?