Nový sen ľudstva

Autor: Pavel Baričák | 4.1.2011 o 7:21 | Karma článku: 13,13 | Prečítané:  3598x

Tento sen som mal presne pred rokom. Presúval som sa práve v Mexiku od západného pobrežia do hlavného mesta. Mexické nočné autobusy sú veľmi pohodlné, dobre sa v nich spí, ale vždy v nich ide vďaka bláznivým šoférom a ich záľube v rýchlosti (i v zákrutách nad priepasťami) o život. Lenže mňa v tom sne navštívili myšlienky o celej našej milovanej Matičke Zemi. Minulý rok som sa ich bál zverejniť, že budem považovaný za blázna. Teraz som s nimi plne stotožnený.

Raz bude existovať svet, ktorý nebude potrebovať politikov, náboženstvá, kňazov, gurov, liečiteľov, policajtov, lekárov, štáty, hranice a armády. Túto spoločnosť budú tvoriť tak vyspelé bytosti, ktoré budú naplnené iba láskou. Nebudú klamať a ani činiť voči hocijakému živému či neživému subjektu príkorie. Prestanú rozprávať. Všetko bude napísané v tvárach.

Vráti sa telepatia. Všetci budú vidieť do všetkých a nik sa pritom nebude ľakať, že niekto v ňom uvidí schované jazierku kalu. Ono totiž nebude. Budú naplnení blaženosťou, čo je vyšší stav šťastia, ktoré si my zamieňame s radosťou, ale v skutočnosti to nie je nič iné ako zábava. Ľudia budú vytvárať mnohobunkový organizmus spojeného vedomia, ktorý sa bude skutočne zrkadliť v tých najvyšších frekvenciách. Čas vojen, utrpení, bolestí a ľudského súženia bude preč. Tých učení bolo predsa dosť... Za určitý čas budú všetci ľudia kňazmi, nastane doba nastupujúcej dokonalosti. Nikto už nebude potrebovať zlatom vyšívané rúcha, aby svoju zbožnosť vyjadroval mylne na obdiv. Spojené vedomie sa totiž rozhodlo, že je čas zrkadliť sa vo vyšších frekvenciách.

Plne verím slovám Malej babičky, že naša planéta je posvätná. Tí na druhej strane, ktorí nás milujú tisíckrát silnejšie ako dokáže milovať pozemská matka svoje dieťa, si neprajú nič inšie, len aby sme si spomenuli akí sme talentovaní, mocní. Neustále nám pripomínajú, že naša Zem je naša živá matka, ktorá je vo vesmíre uctievaná mnohými inými bytosťami. My, ľudia, sme veľmi požehnaní, lebo sme práve teraz a tu, v týchto telách a v tomto čase, kedy sa dejú obrovské zmeny, kedy vychádza pravda na povrch, zaniká starý, negatívny sen ľudstva, rúca sa Matrix založený na peniazoch, materiálnom a sile.

Strážcovia múdrostí nám teraz rôznou formou zasielajú učenia o planétach, o vzťahoch medzi ľuďmi, ako milovať veľkým spôsobom, o rešpektovaní prírody, Zeme. Môžeme našu planétu zmeniť na raj, využiť všetky naše schopnosti, sme totiž tvorcovia. Sme deti Bohov, len si na to musíme rozpomenúť. Svojimi pocitmi a emóciami pritiahneme to, po čom túžime, čo chceme v živote zažiť. Môžeme vytvoriť niečo prekrásne, stačí spojiť len naše srdcia, zmeniť pozíciu: Ty sa nestaráš o mňa, tak sa ja nebudem starať o teba. Keby sme sa dokázali spojiť, milovať sa, vnímať sa, pomáhať si a žiť v súlade s našou planétou ako s milovanou Matkou, môžeme zmeniť realitu. Snažme sa opustiť naše staré myslenia a bytia, zaujímajme sa o vlastné šťastie, jedine tak môžeme pomôcť zakvitnúť dobru a celosvetovej láske.
To sú moje slová pre rok 2011.


Buďte šťastní, Hirax


 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štefunko: Nešiel by som do toho, keby som mal byť bezvýznamný hráč

Predseda novej strany Progresívne Slovensko si trúfa vo voľbách na 15 percent. Kandidátov chce nasadiť už do tohtoročných komunáliek.

ŠPORT

Nechcel som, aby Nasťa odišla. Dnes to chápem, tvrdí jej brat

Ako je možné, že Kuzminová vyhráva, a naši nie, čudujú sa Rusi.


Už ste čítali?