Dobrý a zvrátený sex

Autor: Pavel Baričák | 30.3.2010 o 10:06 | (upravené 7.12.2018 o 10:18) Karma článku: 12,13 | Prečítané:  15871x

Ľudia dnešnej doby sú chodiacim energetickým neporiadkom a to je príčina života v neprirodzenom svete. Za dokonalý sexuálny styk tejto doby sú omylom považované atletické, vytrvalostné, divadelné, akrobatické či iné post

Vráťme sexuálnemu aktu jeho pravú hodnotu

Ako to je teraz: Muži a ženy sa stretávajú ako cudzí ľudia, imidžovo doriešení do maxima. Navoňaní, vystylingovaní, luxusne oblečení, pocukrovaní, neprirodzení. Potom sa na seba v hladnej vyprahnutosti vrhnú, strhnú zo seba šaty a s výkrikmi a funením jeden v druhom súložia. Rozbíjajú posteľ, nočnú lampu, nábytok, strhnú poličku s obrázkami rovnako sa milujúcich rodinných príslušníkov, rozlejú červené víno, natrhnú tapetu. Stretli sa dvaja ľudia s natankovanými nádržami plnými vedeckých sexuálnych poznatkov dosahujúci svojich vypracovaných maximalistických orgazmov. Potom sa osobitne osprchujú, oblečú, žena tri minúty po akte umýva riad, muž pozerá na teletexte konečné výsledky anglickej ligy. Prípadne si ide každý po svojom, teda za svojim zákonným partnerom. Je to konzum, nie energetická komunikácia.

Ako sme stvorení: Sexuálny akt by nemal byť nič iné, ako energetické vyvrcholenie vzájomnej príťažlivosti. Boh nám totiž k výsostne príjemnej forme rozmnožovania daroval ako pridanú hodnotu energetickú komunikáciu. Skutočnosť, že je žene príjemná intímna blízkosť muža, je výsledkom vzájomnej interakcie. Je to energetická báza vzťahu, pravý a prirodzený základ sexuálnej potreby, ktorú je možné zosilňovať a kultivovať. 

 

Pokračovanie nájdete na autorovom oficiálnom blogu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Haščáka dobehla Gorila, šéfa Penty obvinili z korupcie

V sídle finančnej skupiny zasahovali desiatky policajtov.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Haščák sa Gorily nezbavil, dnes už to potvrdzuje aj NAKA

Bolo by skôr prekvapivé, ak by Božie mlyny nezachytili Pentu.


Už ste čítali?