Nesklam ju, lebo ináč budeš musieť vyhľadať pastora Reného (39.sek)

Autor: Pavel Baričák | 7.3.2010 o 10:41 | (upravené 30.11.2018 o 10:13) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1988x

Objednal som sa k numerologičke na konzultáciu. Budúcnosť ma nezaujímala, lákala ma informácia, čo bolo medzi mojou a Natáliinou dušou v minulých životoch. Či sme sa stretli a boli už niekedy v minulosti partnermi. Ak áno, chcel s

X+

Možno bolo moje tušenie mylné, ale vo vnútri mi vyrástla sopka, ktorá s prehľadom a istotou masturbujúcej ruky vybuchovala mraky dymu zvestujúce, že sa s Nat poznáme už tisícročia. Z akéhosi dôvodu nás to k sebe ťahalo takou silou, že stačilo na chvíľu nedávať pozor a mali by sme na čele modrinu po zrážke. Nebola to obyčajná magická človečia zamilovanosť, ale vyšší stupeň príťažlivosti mimo nášho ovládania a vnímania. Ten magnetizmus nás lámal ako znalec umenia gýče. Keď sme neboli spolu, bral nám úsmev z tváre a energiu z tela v takom množstve, ako nám aj dával.

Mal som obrovskú chuť Nat podviesť. Ale iba s ňou! Bol som v nej a ona vo mne - neustále, aj keď nás delilo množstvo kilometrov. Dýchal som len preto, lebo som si nahováral, že je to vzduch, ktorý vydýchla Nat. A mne ho privial radosťprajný vietor, takže v tom momente som dýchal ju. Milovali sme sa v snoch, ktoré si ani jeden z nás ráno nepamätal. Ale v našich srdciach zostal vštepený každý detail z premilovanej noci, ktorá sa pre nikoho neskončila orgazmom, aby sme sa na seba tešili aj ďalšiu noc. Obaja sme vstávali omámení láskou, ako keby sme si ju pichli z ampulky do žily.

V realite tohto sveta sme sa však fyzicky nemilovali. Nemal som strach zo zákonov našej republiky, na tie som kašľal. Chcel som, aby mi Nat verila, že ju ľúbim čestne a nie kvôli jej telu. Ona však bola neustále chtivá a veľakrát ma prosila, aby som porušil svoje rozhodnutie a dokončil aj túto poslednú stránku nášho bytostného splynutia. Odolal som. Zostali sme len pri pettingu a nekonečných erotických hrách a ja som to nikdy neľutoval.

Raz za týždeň-dva sa nám podarilo na pár hodín objať, vybozkávať, napiť sa zo zreničiek milovanej bytosti a znova sa nadrogovaní rozísť. Kto sa chce stretnúť, cestičku si nájde, aj keby celý svet prisahal, že je to nemožné. Milenci tento zákon dobre poznajú.

 

Pokračovanie nájdete na autorovom oficiálnom blogu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Haščáka dobehla Gorila, šéfa Penty obvinili z korupcie

V sídle finančnej skupiny zasahovali desiatky policajtov.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Haščák sa Gorily nezbavil, dnes už to potvrdzuje aj NAKA

Bolo by skôr prekvapivé, ak by Božie mlyny nezachytili Pentu.


Už ste čítali?