Prečo má veľa žien problém s dosiahnutím orgazmu?

Autor: Pavel Baričák | 8.10.2008 o 11:17 | (upravené 7.12.2018 o 10:14) Karma článku: 11,77 | Prečítané:  37272x

Možno by sa dala odpoveď hľadať v minulosti, kde bola žena v posledných stáročiach jednoznačne odstavená na druhú koľaj. Na prelome minulých tisícročí nedisponovala volebným právom a počas rokov socializmu...

(ktoré neboli až tak dávno), skôr fungovala na princípoch „živej práčky, žehličky, nakupovačky, kuchárky a opatrovateľky detí“ a bez debaty nestála na jednej úrovni so samčekom. V starom Ríme bolo súloženie so ženami (ktoré boli hodnotené ako menejcenné) pre mužov ponižujúce, čo viedlo k celonárodnej homosexualite (ale aj v tom mali pravidlá – penis zasúval ten muž, ktorý bol spoločensky postavený vyššie). Neskoršie sa čo-to polepšilo, ale žena nemohla kvôli hlbokému poníženiu muža zaujať pri milovaní napríklad ani polohu „byť hore“. Bolo jej dokonca zatrhnuté prežiť aj orgazmus! V patriocentricky preformovanej spoločnosti by to znamenalo, že muž sexuálne poslúžil jej a nie naopak, čo bolo zavrhnutiahodné. A možno boli niektoré ženy v minulých životoch prostitútky, ktoré keď boli zaúčané staršími kolegyňami, boli kŕmené nasledovnými radami: „Hlavne žiadne „óčka“ (rozumej orgazmy). Keď sa párkrát urobíš, stratíš záujem a klienti to vycítia.“ No ale dosť bolo somarín, poďme si naliať čistého vína.

Chlapčekovia sú v živote aktívnejší, dravší, chtivejší, energickejší, podnikavejší, viac riskujú, majú túžbu sa presadzovať, častejšie zraňujú – sú proste červení. Dievčatká sú trpezlivejšie, menej bojovnejšie, uzavretejšie, empatickejšie, lojálnejšie, pasívnejšie – sú skrátka modré. Preto sa chlapčekovia v kolískach obliekajú do modrého a dievčatká do ružového. Farba totiž nevyjadruje identitu, ale je to doplnok, ktorý čerstvo vyliahnuté dušičky upokojuje a harmonizuje.

Takisto dospelú ženu upokojuje mužská spoločnosť a muža harmonizuje prítomnosť opačného pohlavia. Žiaľ, naša moderná doba všetko prekrútila. Ženy sa cítia v bezpečí na kávičke medzi kamarátkami a muži najlepšie v bare medzi priateľmi. Pravým balzamom pre chlapov sú kamaráti, ktorým je možné vyrozprávať čerstvé spálňové zážitky. Muži ženám takého príbehy rozprávať nemôžu. Žiadna žena totiž neocení muža úprimnou zmesou obdivu a závisti, ako to dokážu iba priatelia v šenku. Príklad:

Muž sa chváli: – Lízal som jej kundu. Vieš aký mala klitoris!

Odpoveď jeho kamaráta (nevedel sa dočkať, kedy sa mu o tom pochváli): – Rozprávaj! Akú mala buchtičku? Schovanú, či jej vytŕčala pekne vonka!

 

Pokračovanie nájdete na autorovom oficiálnom blogu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Haščáka dobehla Gorila, šéfa Penty obvinili z korupcie

V sídle finančnej skupiny zasahovali desiatky policajtov.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Haščák sa Gorily nezbavil, dnes už to potvrdzuje aj NAKA

Bolo by skôr prekvapivé, ak by Božie mlyny nezachytili Pentu.


Už ste čítali?